Park Maszynowy

Produkcja wysokiej jakości, innowacyjnych urządzeń wymaga właściwych warunków. Dlatego w firmie KISIELEWSKI sp. z o.o. inwestujemy w najnowocześniejsze maszyny i urządzenia do obróbki blach, spełniające najwyższe światowe normy techniczne, produkcyjne i jakościowe.

Stosujemy innowacyjne rozwiązania i technologie, m.in. komputerowe sterowanie urządzeń CNC, dzięki czemu nasze maszyny i urządzenia zapewniają wysoką precyzję wykonania, a co za tym idzie najwyższą jakość produkowanych wyrobów.

Wysoka precyzja ma istotny wpływ na poprawę parametrów produktów, ich większą niezawodność i dłuższą żywotność technologiczną, czego efektem są mniejsza awaryjność i niższe koszty eksploatacji urządzenia zainstalowanego u klienta.

LASER marki Eagle iNspire/eVision 1530

Wykorzystujemy nową technologię cięcia blachy elektrotechnicznej typu edge-precision z zastosowaniem w wysokosprawnych maszynach, silnikach i generatorach elektrycznych. Dzięki autorskiej konfiguracji parametrów lasera, gwarantujemy doskonałą linię cięcia blachy. Wszystkie elementy po wycięciu są pozbawione gratu, dzięki czemu pakietowanie blach stojana czy wirnika jest możliwe bez dodatkowej obróbki polegającej na gratowaniu oraz ponownym lakierowaniu blach.

Wykorzystujemy materiały sprawdzonych producentów. Na Państwa zlecenie zamówimy wymagany rodzaj blachy lub wykorzystamy materiał przez Państwa powierzony.

Cięte materiały:

  • stal czarna i nierdzewna
  • aluminium,
  • miedź.

Frezarka

Posiadamy nowoczesną frezarkę DMG MORI CMX 70 U, która zapewnia optymalną obróbkę 5-osiową. Określenie “5-osiowy” odnosi się do liczby kierunków, w których może poruszać się narzędzie tnące. We frezarce 5-osiowej, narzędzie przesuwa się w osiach liniowych X, Y i Z oraz obraca się w osiach A i B, aby zbliżyć się do obrabianego przedmiotu w dowolnym kierunku. Innymi słowy, można obrabiać pięć boków części w jednym zamocowaniu.

Obróbka CNC za pomocą frezarki 5-osiowej pozwala na niemal nieograniczone możliwości co do wielkości części i kształtów, które można skutecznie przetwarzać. W naszym przedsiębiorstwie za pomocą frezarki DMG MORI CMX 70 U obrabiamy przedmioty o wadze do 350 kg w jednym zacisku.

Maszyna współrzędnościowa

Dokładność wykonania detali sprawdzamy za pomocą precyzyjnych pomiarów 3D na maszynie współrzędnościowej marki Mitutoyo Model CRT AS 121210.

W konstrukcji maszyny współrzędnościowej marki Mitutoyo wykorzystano lekkie materiały i innowacyjną strukturę maszyn zapewniającą wysoką stabilność ruchów oraz dokładność i prędkość przejazdów. Wymiary stołu maszyny to: 1200mmx1200mmx900mm

Wszelkie obróbki metali, jak cięcie laserowe metali, gięcie krawędziowe, poddawane są pomiarom jakościowym na miejscu, w naszym parku maszynowym, dzięki czemu skracamy czas produkcji i gwarantujemy zgodność produkcji z zatwierdzonym projektem.

Wykonywane obróbki metali podlegają szczegółowej kontroli jakościowej. Realizujemy ją przez sprawdzanie i mierzenie określonych parametrów produktu, które następnie porównujemy do parametrów wymaganych. Mamy możliwość dokonać pomiaru wszelkich, zawartych w specyfikacji technicznej warunków wykonania wyrobu.

Szczegółowa kontrola jakościowa

Nasz dział jakości wykorzystuje zarówno konwencjonalne narzędzia pomiarowe (suwmiarki, mikrometry, płytki wzorcowe, średnicówki itp.), jak i zaawansowane urządzenia sterowane numerycznie. Będąca w naszym posiadaniu współrzędnościowa maszyna pomiarowa marki Mitutoyo model CRT AS 121210 umożliwia pomiary geometryczne wyrobów, pomiary skaningowe (m.in. chropowatość powierzchni) oraz wszelkie pomiary z zakresu inżynierii odwrotnej. Dodatkowa funkcja kompensacji temperatury (16°C do 26°C) zapewnia wymaganą dokładność pomiarów nawet na hali fabrycznej.

Portalowa maszyna współrzędnościowa posiada wysoce zminimalizowany zakres niepewności pomiaru E0, MPEE0 = +/-(2,3 + 4L/1000) µm, L – mm , co stawia ją w aktualnej czołówce najdokładniejszych urządzeń pomiarowych.

Maszyna do cięcia z kręgów

Posiadamy linię do cięcia arkuszy z kręgów. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu optymalny dobór materiałów, przez co maksymalnie minimalizujemy odpady. Ponadto, dzięki dostępności blach w magazynie skracamy czas realizacji Państwa zamówienia.

Prasa krawędziowa

Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań w hydraulicznej prasie krawędziowej HAVEN 40/2000 pozwala na wykonanie gięć z bardzo wysoką dokładnością oraz możliwością pracy w trybie ręcznym półautomatycznym i automatycznym. Nowoczesne prowadzenie cylindrów hydraulicznych oraz belki gnącej wraz z zastosowaniem belki skrętnej przyczynia się do wykonania gięć o wysokiej precyzji i powtarzalności.

  • Zgrzewarka trójfazowa prądu stałego ze stanowiskiem zautomatyzowanym

  • Tokarka

Skontaktuj się z nami!

Z chęcią doradzimy w doborze odpowiednich rozwiązań.

KISIELEWSKI Sp. z o. o.

Siedziba firmy/adres:

Ligota Wołczyńska 70

46-250 Wołczyn

POLSKA

+48 77 543 23 29

BIURO TECHNICZNE

ul. Wagonowa 2d/3

53-609 Wrocław

NIP / VAT UE number: PL 751 177 18 02

REGON: 161444999

KRS: 0000407629

Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy

Kapitał zakładowy / Share capital:

500 000 PLN

SOCIAL MEDIA