Precyzyjne cięcie laserem

Wykorzystujemy nową technologię cięcia blachy elektrotechnicznej typu edge-precision z zastosowaniem w wysokosprawnych maszynach, silnikach i generatorach elektrycznych. Dzięki autorskiej konfiguracji parametrów lasera, gwarantujemy doskonałą linię cięcia blachy. Wszystkie elementy po wycięciu są pozbawione gratu, dzięki czemu pakietowanie blach stojana czy wirnika jest możliwe bez dodatkowej obróbki polegającej na gratowaniu oraz ponownym lakierowaniu blach.

Wykorzystujemy materiały sprawdzonych producentów. Na Państwa zlecenie zamówimy wymagany rodzaj blachy lub wykorzystamy materiał przez Państwa powierzony.

Cięcie metali wykonujemy w materiałach, takich jak:

  • stal czarna i nierdzewna
  • aluminium,
  • miedź

CO NAS WYRÓŻNIA NA RYNKU

Wydajność i energooszczędność

Posiadamy lasery uzbrojone w najnowszą technologię obróbki metali – Fiber. Jest to najlepszy rodzaj wypalania stali dostępny na światowym rynku. Wypalanie laserowe za pomocą lasera włóknowego, gwarantuje wyższą wydajność a zarazem energooszczędność w porównaniu do starszych modeli laserów, wykorzystujących technologię CO2 czy YAG.

 

Ekspresowa produkcja detali

Wycinane laserem komponenty są gotowe do zastosowania lub instalacji niemalże od razu po wycięciu, nie wymagają dodatkowej obróbki.

Wąski obszar oddziaływania termicznego

Wysoka koncentracja wiązki lasera ogranicza do minimum wpływ promienia i wytwarzanej przez niego temperatury na metal, nie zmieniając jej właściwości i struktury.

Minimalizacja odpadów

Możliwość optymalnego zaprojektowania ścieżki cięcia oraz rozmieszczenia wycinanych elementów w arkuszu, pozwala na zmaksymalizowanie wykorzystania arkuszy materiału.

Możliwość szybkiego wdrożenia produkcji małoseryjnej i wielkoseryjnej

Łatwość wprowadzania danych oraz zmiany ustawień do urządzenia umożliwia produkcję zarówno w dużych seriach, jak i o charakterze jednostkowym.

Bezawaryjność produkcji

Wykorzystywane przez nas maszyny umożliwią nam terminową realizacje zleceń.

Skontaktuj się z nami!

Z chęcią doradzimy w doborze odpowiednich rozwiązań.

KISIELEWSKI Sp. z o. o.

Siedziba firmy/adres:

Ligota Wołczyńska 70

46-250 Wołczyn

POLSKA

+48 77 543 23 29

BIURO TECHNICZNE

ul. Wagonowa 2d/3

53-609 Wrocław

NIP / VAT UE number: PL 751 177 18 02

REGON: 161444999

KRS: 0000407629

Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy

Kapitał zakładowy / Share capital:

500 000 PLN